• Vyrábíme dráty na svařování plastů.

Společnost Bušek, s.r.o.

Historie společnosti sahá do roku 1996, kdy se jako fyzická osoba zabývala pouze výrobou plastových výrobků. Postupně začala vyvíjet výrobu technologií svařování plastů jako jsou pravítka, ohýbačky a extrudéry. Od roku 2007 se firma stala právnickou osobou a nyní se zabývá kromě výroby svařovacích drátů a recyklace plastů také výrobou a servisem svařovací techniky, nabízí i náhradní díly a příslušenství k těmto zařízením.

Výroba svářeček na plasty

V naší nabídce naleznete stroje na svařování plastů jako jsou extrudery, ohýbačky, horkovzdušné pistole, pravítka, polyfuzní svářečky.

Více informací

Výroba plastových drátů

Vyrábíme svařovací dráty z polypropylenu a polyethylenu nejmodernější technologií. Dráty mají atest pro styk s poživatinami a je k nim vydáno prohlášení o shodě.

Více informací

Recyklace plastů

Společnost BUŠEK s.r.o. rovněž recykluje a regranuluje plastový materiál určený pro druhotné zpracování. Naše technologie umožňuje zpracovat plasty typu: PP, PE, ABS, PS, PVC a PA.

Více informací

Společnost Bušek s.r.o.

Váš dodavatel zařízení a přídavných materiálů pro sváření plastů.

Bušek, s.r.o. - Novinky

Výkup PP a PE

Rádi od vás vykoupíme čisté odřezky z PP a PE. Výkupní ceník a podmínky výkupu jsou k dispozici na vyžádání. Napište na info@buseksro.cz, nebo volejte  775 616 724

Dokončujeme novou halu

Abychom mohli vám, našim zákazníkům, nabídnout ještě širší portfolio služeb, pořídili jsme novou recyklační linku na drcení plastových odřezků. A právě pro ni dokončujeme novou halu. Jak vypadá? Na to se můžete podívat zde: FOTKY HALY