O společnosti

Historie společnosti sahá do roku 1996, kdy se jako fyzická osoba zabývala pouze výrobou plastových výrobků. Postupně jsme začali vyvíjet technologie pro svařování plastů, jako jsou pravítka, ohýbačky a extrudéry.

Od roku 2007 se firma stala právnickou osobou a nyní kromě výroby plastových svařovacích drátů a recyklace plastů nabízíme také výrobu a servis svařovací techniky. Nabízíme i náhradní díly a příslušenství k těmto zařízením.

V současnosti dodáváme plastové dráty a svařovací techniku většině předních výrobců bazénů, jímek, septiků, nádrží a mnoha dalších výrobků z plastu. Kromě České republiky neustále rozšiřujeme svou působnost jak na sousední země, tak i na ostatní evropský, asijský i další trhy.

Zakládáme si na preciznosti dílenského provedení, vysoké kvalitě použitých materiálů a především na spokojenosti zákazníků, kteří se k nám dlouhodobě opakovaně vrací.

Svářecí zařízení společnosti Bušek s.r.o. vyniká dlouhou životností, bezporuchovostí a maximální kvalitou sváru, která je zaručena použitím špičkové regulační a řídící elektroniky značky Omron.